رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

طرح گذر شهید انصاری با محوریت گردشگری اجرا می شود


3 آبان, 1396 - 10:27 -- اداره کل روابط ...
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

طرح گذر شهید انصاری با محوریت گردشگری اجرا می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: طرح گذر شهیدانصاری با محوریت غلبه پیاده بر سواره و تعریف کانونهای گردشگری در این مسیر مورد تایید اولیه شورای عالی شهرسازی و معماری کشور قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"علی فرخزاد"در  جلسه کمیته فنی شورای عالی شهرسازی و معماری کشور که بمنظور بررسی طرح بازآفرینی محله بلاغی در وزارت راه و شهرسازی تشکیل شده بود با بیان این مطلب، در ادامه گردشگری را یکی از محورهای اصلی توسعه استان خواند و گفت: یکی از رویکردهای استان برای ایجاد اشتغال پایدار، هدف‌گذاری در حوزه گردشگری است که این طرح می تواند کمک بسزایی به توسعه گردشگری در استان نماید.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با تاکید بر اینکه اقدامات شهرداری از جمله تملک و تخریب ها انجام شده افزود: اقدامات شهرداری و مشاور می بایست منطبق برهم انجام گرددو طرح بگونه ای فازبندی شود تا هزینه اضافه دیگری به شهرداری واردنشود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین با تاکید بر اینکه اعتراضات مردمی بحق می باشدافزود: می بایست سرعت بیشتری در تصمیم گیری طرح محله بلاغی اتخاذ شود تا مردم از بلاتکلیفی خارج شوند.
گفتنی است؛ این جلسه باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی استان، مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیر کل میراث فرهنگی استان،معاون شهرسازی شهرداری قزوین و کمیته فنی شورای عالی شهرسازی و معماری کشور برگزار شد.

کلید واژه ها: