رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

از ظرفیت های شهرها باید بخوبی استفاده کرد


6 آبان, 1396 - 10:44 -- اداره کل روابط ...
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداردر دیدار با شورا و شهردار شهر اقبالیه:

از ظرفیت های شهرها باید بخوبی استفاده کرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارگفت: از ظرفیت های موجود درشهرهای استان باید بخوبی استفاده کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"علی فرخزاد" در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر اقبالیه گفت:باید سراغ روش های جدید و مدیریت خلاق رفت و از همه ظرفیت های موجود برای ارتقای شهر استفاده کرد.
وی با سپاس از شورای شهر اقبالیه برای انتخاب شهردار در کمترین زمان ممکن، ادامه داد:انتخاب و معرفی شهردار اقبالیه بعنوان اولین شهردار در استان نشان از عزم جدی شورا برای خدمت به مردم قدرشناس اقبالیه دارد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین با بیان اینکه شهر اقبالیه می تواند به نوعی ورودی شهر قزوین تلقی شود ادامه داد: اگر به گردشگری اعتقاد جدی داشته باشیم و با عزمی راسخ در رفع موانع آن بکوشیم شاهد دستاوردهای اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی آن خواهیم بود و اقبالیه  می تواند از موقعیت جغرافیایی خود برای کسب درآمد از صنعت گردشگری استفاده نماید.
اکبرپور شهردار اقبالیه با ارائه اقدامات انجام شده و برنامه های پیش بینی شده و اعلام اینکه نیازها در شهر زیاد و مردم کم توقع و قانع هستندگفت: توسعه شهر اقبالیه میزان با شرایط و جمعیت آن بوده و این باعث پدیدآمده حاشیه نشینی در اطراف شهر شده و این مناطق کیفیت لازم برای زندگی را ندارند ولی شهرداری آمادگی احداث مسکن برای نیازمندان با مشارکت بنیاد مسکن و کمیته امداد در این مناطق هستیم.
اکبرپور افزود:اقبالیه از موقعیت خوبی برای همپوشانی شهر قزوین برخوردار است و ما آمادگی احداث میدان میوه وتره بار شهر قزوین را در کنار شهر اقبالیه داریم.
شهردار اقبالیه با اعلام نیازمندیهایی مثل نبود راهور و ضرورت راه اندازی دفتر نظام مهندسی ساختمان ، ادامه داد:به دنبال برگزاری نمایشگاه دائمی محصولات کشاورزی در اقبالیه هستیم و بزودی آسفالت پلیمری را در کارخانه آسفالت این شهر تولید  می کنیم.
َُ