رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

قزوین توانایی فعالیت و توسعه ورزشهای زمستانی را دارد


16 آبان, 1396 - 09:14 -- اداره کل روابط ...
معاون عمرانی استانداری قزوین در دیدار یا رییس فدراسیون اسکی کشور:

قزوین توانایی فعالیت و توسعه ورزشهای زمستانی را دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین گفت:استان قزوین توانایی فعالیت و توسعه ورزشهای زمستانی را دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"علی فرخزاد" در دیدار یا رییس فدراسیون اسکی کشور گفت: در استان قزوین موارد گردشگری با دید خوب آقای استاندار در حال پیگیری است واین استان در تمام زمینه های گردشگری توانایی فعالیت دارد و قزوین ازتوانایی فعالیت و توسعه ورزشهای زمستانی برخوردار است.
فرخزاد با بیان اینکه فقط دو مجموعه در کشور تاکنون مجوز استاندارد دریافت کرده اند، ادامه داد: مجموعه تفریحی کاسپین قزوین تا حدودی اشکالات تجهیزات خود از لحاظ دریافت گواهینامه استانداردرا انجام داده و بزودی بازدید از این محل انجام می گیرد و استانداری نیز در بودجه سال آینده استان از این مجموعه دفاع خواهد کرد.
وی افزود: برای توسعه ورزش زمستانی، مجموعه انرژی هسته ای در الموت بامشارکت بخش خصوصی در حال راه اندازی می باشد که می تواند از فضاهای منحصر به فرد کشور به شمار رود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین  ادامه داد: گردشگری صنعت بسیار مهمی است که می تواند به اشتغال و اقتصاد ما کمک کرده و ما را از وابستگی به درآمدهای نفتی رها کند.
وی اضافه کرد: اگر به گردشگری اعتقاد جدی داشته باشیم و با عزمی راسخ در رفع موانع آن بکوشیم شاهد دستاوردهای اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی آن خواهیم بود.
فرخزاد گفت: حوزه گردشگری از ظرفیت های بسیار خوب برای تولید و اشتغال است و اگر این بخش در کشور فعال شود قادر است تعداد ۴ میلیون شغلی که از سوی رئیس جمهور مطرح شد را محقق کند.

کلید واژه ها: