رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پرداخت 135 میلیارد تومان به شهرداری های استان در سال گذشته


17 آبان, 1396 - 11:37 -- اداره کل روابط ...
فرخزاد در مجمع شهرداران خبر داد:

پرداخت 135 میلیارد تومان به شهرداری های استان در سال گذشته

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارگفت: سال گذشته از محل ارزش افزوده ۱۳۵ میلیارد تومان به شهرداری های استان قزوین پرداخت شد، تا کارهای عمرانی متوقف نشود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

" علی فرخزاد" پیش از ظهرامروز چهارشنبه در جلسه مجمع شهرداران استان که در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد اظهار کرد: یکی از کارهای اساسی شهرداریها ارائه خدمات به شهروندان است و ۷۰ درصد رضایت مندی مردم از حاکمیت به فعالیت شهرداری ها مربوط است.
وی افزود: بسیاری از نهادها و تشکلها از شهرداری ها انتطار کمک رسانی دارند که همه این درخواستها باید به تایید استانداری برسد.
فرخزاد بیان کرد: سال قبل ۱۳۵  میلیارد تومان از محل ارزش افزوده به شهرداری ها داده شد امسال قرار است این اعتبار به صورت شهرستانی انجام شود.
وی گفت: شهرداری های کوچک فقط از راه این اعتبار اداره می شوند و با توجه به اینکه ساخت و سازها کاهش یافته است باید شهرداریها توانمند شوند و به سایر شهرها هم توجه کنیم.
 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین افزود: کارهایی که در شهرداری مرکز صورت می گیرد الگوست و باید حمایت کنیم وساخت و سازهای غیر مجاز از دغدغه های شهرداریها در استان قزوین است که باید مراقب باشیم از این ناحیه آسیب نبینیم.
فرخزاد اظهار کرد: سازمان بازرسی برای کمک به شهرداران و تعیین مسیر درست ورود خواهند کرد.
وی ادامه داد: برای مدیریت بحران در فصل پاییز و زمستان در مواقع بارندگی باید شهرداری ها آمادگی لازم را داشته باشند.
 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین تصریح کرد: یکی از دغدغه های شهرداران مشکلات بیمه و مالیات است که کمک خواهیم کرد این مسایل حل شود، همچنین در کنار فعالیتهای عمرانی باید به امور فرهنگی توجه کنیم.