رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تملک 50 درصد از اراضی طرح امامزاده حسین(ع) باقی مانده است


3 بهمن, 1396 - 08:46 -- اداره کل روابط عمومی
معاون عمرانی استاندار قزوین:

تملک 50 درصد از اراضی طرح امامزاده حسین(ع) باقی مانده است

معاون عمرانی استاندار قزوین خبر داد: هنوز کار تملک 50 درصد از اراضی طرح امامزاده حسین(ع) باقی مانده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخزاد در جلسه ستاد ساماندهی آستان امامزاده حسین ع قزوین افزود: دستگاه های متولی اجرای این پروژه شامل ادارات کل اوقاف و امورخیریه، راه و شهرسازی و شهرداری باید تعهدات خود را نسبت به این طرح فرهنگی و عمرانی اجرا کنند.
وی اظهار کرد: اجرای این طرح بدون شک بخش مهمی از نیازهای فرهنگی و معنوی شهروندان قزوینی را رفع می کند و همچنین به رونق گردشگری مذهبی در استان کمک می کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: ساماندهی آستان امامزاده حسین (ع) از بزرگترین طرح های عمرانی و فرهنگی استان است که باید در اجرا و تکمیل آن شتاب داده شود.
فرخزاد با اشاره به اینکه ساخت زائرسرا، درمانگاه و پارکینگ در این طرح گنجانده شده، گفت: اجرای این طرح باید مطابق با زمان بندی و مرحله به مرحله جلو برود.
وی با بیان اینکه این طرح به حدود 100 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، اظهار کرد: مقاوم سازی بقعه امامزاده حسین نیز در اجرای این طرح بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار بگیرد.
فرخزاد با بیان اینکه تاخیر در اجرای این طرح هزینه های دستگاه های متولی را بالا می برد، گفت: 134 پلاک مسکونی از 230 بلاک برای این طرح تملک شده است
وی یاداور شد: بیش از 50 درصد زمین های اطراف امامزاده حسین(ع) برای اجرای این طرح تملک شده اند و باید به تملک باقی زمین های مورد نظر نیز شتاب داده شود.