رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اختصاص 24 میلیارد تومان ارزش افزوده به شهرستان بویین زهرا در سال96


23 فروردين, 1397 - 08:30 -- اداره کل روابط عمومی
معاون عمرانی استاندار قزوین خبر داد:

اختصاص 24 میلیارد تومان ارزش افزوده به شهرستان بویین زهرا در سال96

معاون عمرانی استاندار خبر داد: در سال 96 به میزان 24 میلیارد تومان ارزش افزوده به شهرداریها و دهیاریهای شهرستان بوئین زهرا تخصیص داده شده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخزاد در جلسه شورای اداری شهرستان بوئین زهرا با بیان اینکه اقدامات خوبی برای واگذاری قیر به شهرداریها و دهیاریهای استان انجام شده، افزود: 4 بانده شدن جاده بویین زهرا- دانسفهان، تکمیل 15 کیلومتر از جاده بویین زهرا - ساوه و تکمیل اتوبان ساوه –  بویین زهرا- قزوین، از اقدامات موثر سال 96 این شهرستان بوده که در سال 97 تکمیل خواهد شد.
معاون عمرانی استاندار با اشاره به انجام بیابان زادیی و جنگل کاری در شهرستان بویین زهرا گفت: میزان جنگل کاری و بیابان زادیی انجام شده طی چند سال گذشته برابر با تمام اقدامات مشابه در 40 سال گذشته بوده است.
وی با اشاره به توجه جدی به موضوع مصرف آب و بحران آب در منطقه افزود: بارش باران در شهرستان بویین زهرا تا 21 فروردین ماه 115 میلی متر بوده که این رقم در کل استان 168 میلی متر است و نسبت به میانگین بلند مدت 28 درصد کاهش داشته ایم.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده به منظور احداث 15 سالن ورزشی در شهرستان بویین زهرا،  از استقرار پلیس راهور در شهرشال خبر داد.
فرخزاد با اشاره به حل مشکل 15 ساله منطقه چرم سازی این شهرستان،دریافت نیم بهای هزینه پسماند دهیاری ها و شهرداریها، حضور سرمایه گذار جهت شهرک صنعتی شال و سگزآباد، پست 63 کیلو وات و نیروگاه 500 مگاواتی و حل مشکل میدان ورودی شهر دانسفهان را از جمله اقدامات موثر انجام شده برای شهرستان بویین زهرا عنوان کرد.