رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عملیات اجرایی بیمارستان 160 تختخوابی سجادیه در استان قزوین آغاز شد


28 فروردين, 1397 - 10:05 -- اداره کل روابط عمومی
با حضور قائم مقام وزیر بهداشت و معاون استاندار؛

عملیات اجرایی بیمارستان 160 تختخوابی سجادیه در استان قزوین آغاز شد

با حضور ایرج حریرچی با حضور قائم مقام وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و معاون استاندار؛ عملیات اجرایی بیمارستان 160 تختخوابی سجادیه در ناحیه شهری مهرگان محمدیه شهرستان البرز آغاز شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی در شهر محمدیه به عنوان یکی از شهرهای سلامت از آرزوهای دیرین مردم بود که می تواند خدمات ارزشمندی در به بیماران ارائه کند.
در مراسمی با حضور ایرج حریر چی قائم مقام وزیر بهداشت، داود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، علی فرخزاد معاون استاندار، منوچهر مهرام رئیس دانشگاه علوم پزشکی، موسوی موینی امام جمعه محمدیه عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختحوابی تخصصی و فوق تخصصی سجادیه در ناحیه شهری مهرگان آغاز شد.
علی فرخزاد در این مراسم ضمن تشکر از همکاری همه دستگاه ها اظهار کرد: ساخت این بیمارستان در شهر مهرگان که شهر جدیدی است و جمعیتی بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر ساکن خواهد داشت می تواند بسیاری از نیازهای درمانی مردم را تامین کند.
وی با بیان اینکه بیمارستان سجادیه از نظر پدافند غیر عامل هم اهمیت دارد افزود: با توجه به اینکه در اعزام بیماران سوختگی مشکل جدی در استان داشتیم که این دغدغه با ساخت این بیمارستان حل می شود، امیدواریم بسرعت این بیمارستان به بهره برداری برسد و نیازهای مردم را برطرف کند.
معاون عمرانی استانداری قزوین بیان کرد: ناحیه مهرگان با ساخت این بیمارستان و پارک ۲۲ هکتاری، مسجد، مدرسه و تامین سایر خدمات شهری می تواند به عنوان یکی از شهرهای مناسب برای زندگی تبدیل شود.