رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت استفاده از تکنولوژی نوین در حوزه مسافربری


13 خرداد, 1397 - 13:11 -- اداره کل روابط ...
معاون امور هماهنگی عمرانی تاکید کرد:

ضرورت استفاده از تکنولوژی نوین در حوزه مسافربری

معاون عمرانی استاندار گفت: در حوزه مسافربری می بایست از تکنولوژی های مدرن بهره برد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

" علی فرخزاد" در جلسه شورای هماهنگی ترافیک تاکید کرد: در حوزه مسافربری در استان می بایست از روش های جدید و تکنولوژهای مدرن بهره برد و با به روزرسانی ناوگان حمل و نقل عمومی و ارائه خدمات بهتر موجبات افزایش رضایتمندی مردم را فراهم آورد.
فرخ زاد در خصوص احداث ترمینال درمنطقه شمالی شهر گفت: بدیهی است که ملزم نیستیم تنها در یک نقطه شهر ترمینال داشته باشیم و می توان با مکان یابی و امکان سنجی های مناسب نسبت به احداث ترمینال در شمال شهر اقدام نماییم.
 وی افزود: با توجه به احداث متروی قزوین- هشتگرد، ساخت پایانه شمالی شهر قزوین نقش بسزایی در خدمات رسانی و دسترسی مسافران غرب کشور به پایتخت ، ایفا خواهد کرد.
معاون عمرانی استاندارخاطر نشان کرد: با نظر به زمانبر بودن احداث ترمینال می توان از سازه های موقت برای بازدهی زودتر این پروژه بهره برد.
گفتنی است در این جلسه که با حضوراعضای شورای ترافیک استان برگزار شد مواردی چون برنامه ریزی وهماهنگی لازم جهت سفرها ی تابستانی و درخواست اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان جهت اسقرار ایستگاه مسافر گیری در نقاط مختلف شهر از جمله مقابل دانشگاههای آزاد وبین المللی مورد بررسی قرار گرفت و گزارش تحلیلی از تصادفات سه ماهه اخیر توسط پلیس راهور استان و وضعیت روشنایی معابرتوسط معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری قزوین ارائه شد.

کلید واژه ها: