رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

روند برگزاری کنگره ۳۰۰۰ شهید استان نیازمند بازنگری است.


20 مهر, 1397 - 21:41 -- اداره کل روابط عمومی
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت:

روند برگزاری کنگره ۳۰۰۰ شهید استان نیازمند بازنگری است.

‍ معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: روند برگزاری کنگره ۳۰۰۰ شهید استان نیازمند بازنگری است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

معاون عمرانی استاندار در کنگره سه هزار شهید استان گفت: ادارات و دستگاهها نسبت به نصب پوستر و اطلاع رسانی مناسب برای کنگره سه هزار شهید استان اقدام کنند.

وی افزود: کمی نسبت به برنامه زمانبندی عقب هستیم ، همچنین تهیه و ارائه محتوای مورد نیاز برای پوسترها و بیلبوردها نیاز به هماهنگی مدیریتی دارد که باید با اهتمام هرچه بیشتر مسئولین دبیرخانه انجام شود و با توجه به فرصت کمی که تا برگزاری کنگره باقی مانده نیاز است وقت بیشتری برای آن گذاشته و مطابق زمانبندی پیش برویم.

وی تاکید کرد: نحوه برگزاری و تصمیماتی که از قبل برای کنگره داشته ایم با توجه به شرایط و مشکلات اقتصادی فعلی، نیاز به بازنگری و مهندسی ارزش دارد ، در سال گذشته این تصمیمیات با دیدگاه و شرایط دیگری اتخاذ شده و نمی توان با همان تصمیمات قبلی برای برگزاری کنگره اقدام کرد. 

فرخ زاد تصریح کرد: می توان با استفاده از روشهای جایگزین کم هزینه تر و استفاده از ابتکار عمل و ظرفیتهای موجود مراسم را برگزار کرد و از اجرای طرحها با هزینه های گزاف جلوگیری کرد.

وی افزود: طراحی داخل نمایشگاه و اجرای سقف نیاز به دوام زیاد ندارد و می توان با استفاده از لوازم کم هزینه تر طرح مورد نظر را اجرا کرد.

معاون عمرانی استاندار خاطر نشان کرد: دستگاههای متولی امر از جمله بنیاد شهید، بیشتر همکاری کنند همچنین تشکیلاتی مثل قرارگاه خاتم، بنیاد برکت، آستان قدس و خیرین استان نیز از ظرفیت های خوبی برخوردار هستند که می توان از ان استفاده کرد. 

در ادامه قاسمی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت:با توجه به نزدیکی زمان برگزاری کنگره می بایست گامهای بیشتری برداریم.

وی افزود: تمام وظایف محوله به سازمان زیبا سازی در خصوص کنگره از جمله آماده سازی و نصب شناسنامه شهدا ، پرچمها و نیز فضاسازی طرفین عرشه پل ها و اجرای نقاشی دیواری انجام شده اما در برخی موارد هنوز محتوای مورد نیاز را دریافت نکرده ایم.