رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

طرح های عمرانی استان از پیشرفت خوبی برخوردار است


2 آبان, 1397 - 00:21 -- اداره کل روابط عمومی
معاون عمرانی استاندار قزوین اعلام کرد:

طرح های عمرانی استان از پیشرفت خوبی برخوردار است

معاون عمرانی استاندار قزوین اعلام کرد:طرح های عمرانی نیمه تمام استان از پیشرفت خوبی برخوردار است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخ زاد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین گفت: پروژه های عمرانی که در رابطه با خدمات رسانی به مردم فعالیت می کنند تحت هیچ شرایطی نباید متوقف شوند زیرا نیازهای ضروری مردم در هر شرایطی باید مرتفع شود.

علی فرخزاد در جلسه شورای فنی استان تاکید کرد: خوشبختانه طرح های عمرانی در دست احداث موجود استان نسبت به سایر استان های کشور از پیشرفت قابل توجهی برخوردار می باشد.
وی ادامه داد: اگرچه شاخص های اعلام شده جبران خیلی از افزایش قیمت های پیمانکاران را نمی کند اما با اعلام شاخص های قطعی در آینده نزدیک امیدواریم بسیاری از خسارت های آنان جبران شود.
فرخزاد در ادامه با بیان اینکه آشفتگی هایی در حوزه عدم حضور پیمانکاران در مناقصات مشاهده می شود، افزود: به نظر می رسد شورای فنی استان باید برای برخی دستگاه ها مجوز ترک تشریفات برای پیمانکاران را صادر کند تا مدیران مجموعه های یاد شده دغدغه ای برای ادامه فعالیت های پروژه های خود نداشته باشند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین در پایان خاطرنشان کرد: شاخص های اعلام شده برای پروژه های عمرانی تا حد قابل قبولی در بازار ثبات ایجاد می کند و در عین حال نیز طرح های خدمات رسانی مانند امور آب و برق نباید با وقفه مواجه شوند.