رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

توجه به توسعه تردد درون استانی در اجرای طرح حمل و نقل همگانی


20 دى, 1397 - 10:41 -- omrani
معاون عمرانی استانداری قزوین:

توجه به توسعه تردد درون استانی در اجرای طرح حمل و نقل همگانی

معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: برای رضایتمندی هرچه بیشتر مردم در اجرای طرح توسعه مبتنی بر حمل و نقل همگانی، تردد درون استانی مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

"علی فرخزاد" در جلسه بررسی مطالعات اولیه اجرای طرح توسعه مبتنی بر حمل و نقل همگانی گفت: برای تسریع در اجرای این طرح، تفکیک وظایف انجام و  برنامه زمانبندی برای انجام تعهدات طرفین ارائه شود تا بتوان در اسرع وقت به انتظارات مردم پاسخ داد.

وی افزود :  برای رضایتمندی هرچه بیشتر مردم در این طرح توسعه تردد درون  استانی مورد توجه قرار گیرد  و ترددها  از آبیک ، محمدیه ، الوند و تاکستان به  قزوین در طرح پیش بینی شود .

 همچنین شبکه دسترسی به ویژه در محلات تاریخی، ساماندهی حرکت پیاده و دوچرخه و بالا بردن جذابیت های گردشگری و جلوگیری از گسترش سکونتگاه های غیر رسمی در حاشیه شهر در نظر گرفته شود.

معاون عمرانی استاندار تصریح کرد: در اجرای طرح بایدتوسعه محلات، تقویت اقتصاد خرد در طرح بازآفرینی و گسترش شبکه دسترسی در اولویت قرار گیردو همچنین شبکه دسترسی به ویژه در محلات تاریخی، ساماندهی حرکت پیاده و دوچرخه و بالا بردن جذابیت های گردشگری و جلوگیری از گسترش سکونتگاه های غیر رسمی در حاشیه شهر در نظر گرفته شود.

 فرخ زاد با بیان اینکه متروی کرج از ظرفیت کامل برخوردار است ، خاطر نشان کرد: احداث خط مستقیم قزوین- کرج- تهران در حال مطالعه و امکان سنجی است و با تعامل مشاوران هر دو طرح می توان برنامه ریزی بهتری برای اجرای طرحها داشت.