رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها


2 خرداد, 1398 - 03:43 -- اداره کل روابط عمومی
معاون عمرانی استاندار قزوین :

معاون عمرانی استاندار خاطرنشان کرد: تمامی موضوعات و جلساتی که برگزار می شود به نوعی فرهنگ را نیز شامل می شود و نمیتوان موضوعات فرهنگی و عمرانی را از هم مجزا کرد.


2 خرداد, 1398 - 03:36 -- اداره کل روابط عمومی
معاون عمرانی استاندار قزوین :

معاون عمرانی استاندار در جلسه استمهال تسهیلات پرداخت شده بخش کشاورزی متاثر از حوادث که با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری و سرپرستان شعب بانکهای عامل برگزار شد، تاکید کرد: بانکها آمار و اطلاعات دقیق لیست امهال وامهای کشاورزی را تا روز شنبه به مدیریت بحران استانداری،فرمانداری ها و سازمان جهادکشاورزی اعلام کنند تا برنامه ریزی و بررسی های لازم انجام شود.


1 خرداد, 1398 - 14:07 -- dاداره کل روابط...
معاون عمرانی استاندار:

علی فرخ زاد،معاون عمرانی استاندار قزوین به مناسبت یکم خرداد روز بهره وری و بهینه سازی مصرف ، پیامی صادر کرد.


31 ارديبهشت, 1398 - 12:58 -- dاداره کل روابط...
معاون عمرانی استاندار:

معاون عمرانی استانداربا اشاره به اینکه سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری سال رونق تولید نام گرفته ، تاکید کرد: کیفیت مطلوب کالاها ارتباط مستقیم با رونق تولید دارد و باید تلاش شود تا کیفیت کالاهای تولیدی در استان مطابق ظوابط استاندارد افزایش یابد.


31 ارديبهشت, 1398 - 03:59 -- اداره کل روابط عمومی
باحضور معاون امور عمرانی استاندار و جمعی از مُسئولان

عملیات اجرایی طرح ساماندهی بقعه متبرکه امامزاده حسین (ع) قزوین با حضور معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استانی آغاز شد


31 ارديبهشت, 1398 - 03:51 -- اداره کل روابط عمومی
فرخ زاد معاون عمرانی استاندار

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: اردوگاه دانش آموزی یانس آباد با توجه به موقعیت مکانی، ظرفیت قابل توجهی دارد و ورود سرمایه گذار بخش خصوصی مشکلات آن را حل خواهد شد.


29 ارديبهشت, 1398 - 03:00 -- اداره کل روابط عمومی
معاون عمرانی استاندار قزوین :

-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: غارها یکی از ظرفیت های مهم گردشگری در استان هستند و باید از پتانسیل آنها برای رونق اقتصادی و اشتغالزایی استفاده کرد.


26 ارديبهشت, 1398 - 12:14 -- dاداره کل روابط...
معاون عمرانی استاندار:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین طرح جامع دریاچه اوان که در اوایل دهه 80 تهیه شده را نیازمند بازنگری دانست و گفت: برای انجام این کار علاوه بر نقطه نظر برخی دستگاه ها از جمله محیط زیست و منابع طبیعی، منافع عمومی مردم محل نیز باید در نظر گرفته شود.


26 ارديبهشت, 1398 - 11:45 -- dاداره کل روابط...
معاون عمرانی استاندار:

معاون عمرانی استاندار تاکیدکرد:باید تلاش کرد تا موانع موجود در ساخت و سازهای استان را رفع نموده و صنعت ساختمان در استان را رونق بیشتری بخشید.


25 ارديبهشت, 1398 - 08:15 -- dاداره کل روابط...
معاون عمرانی استاندار:

معاون عمرانی استاندار قزوین گفت:در سال ۹۷ طرح هادی ۱۵۰ روستا تهیه و تصویب شد و در حال حاضر تهیه و بازنگری طرح ۷۴ روستا در استان تامین اعتبار شده و در حال انجام است.


24 ارديبهشت, 1398 - 01:48 -- اداره کل روابط عمومی
معاون عمرانی استاندار قزوین تاکید کرد:

معاون عمرانی استاندار دلیل عمده  وقوع سیلهای اخیر استان را ساخت و ساز در حریم و بستر رودخانه ها و مسیل ها دانست  و تاکید کرد:ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم رودخانه ها از موضوعات مهم استان است که باید در اسرع وقت با جدیت بیشتری از آن جلوگیری نمود .


23 ارديبهشت, 1398 - 12:02 -- dاداره کل روابط...
معاون عمرانی استاندار:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین نصب و تکمیل نمادهای شهدای گمنام را از اولویت استان برشمرد و گفت: باید هرچه سریعتر برای تکمیل این طرح های نیمه کاره در قزوین اقدام کرد.


19 ارديبهشت, 1398 - 13:19 -- dاداره کل روابط...
معاون عمرانی استاندارخبر داد :

معاون عمرانی استاندار قزوین اعلام کرد: طبق آمار گزارش شده از سوی پزشکی قانونی کشور تصادفات منجر به فوت درمحورهای برون شهری استان طی سه سال متوالی کاهش داشته است .


17 ارديبهشت, 1398 - 09:26 -- dاداره کل روابط...
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها:

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها نقش شهرداری ها را در امور فرهنگی مثبت ارزیابی کرد و گفت: شهرداریهای استان در امور فرهنگی و کمک به کتابخانه های شهرها در کشور پیشتاز هستند.


16 ارديبهشت, 1398 - 15:05 -- dاداره کل روابط...
معاون عمرانی استاندار:

معاون عمرانی استاندار ضمن مهم بر شمردن نقش مساجد در بحران ها گفت: مقرر شده هرمسجد در استان با مشارکت اوقاف و مجموعه سپاه مرمت و بازسازی یک واحد مسکونی در مناطق سیل زده را بر عهده گیرد.


16 ارديبهشت, 1398 - 14:22 -- dاداره کل روابط...
معاونی عمرانی استانداز:

معاون عمرانی استاندار قروین گفت: در ایام نوروز امسال اقامت در هتل ها، مهانپذیرها، اقامتگاههای بوم گردی ، اسکان فرهنگیان و سایر مراکز اقامتی غیر رسمی نسبت به سال گذشته 16 درصد رشد داشته است.


16 ارديبهشت, 1398 - 13:11 -- dاداره کل روابط...
معاونی عمرانی استانداز:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: کمک های نقدی به سیل زدگان کشور باید به صورت متمرکز ارایه و صرف تامین نیازهای ضروری آنان شود.


14 ارديبهشت, 1398 - 13:10 -- dاداره کل روابط...
معاون عمرانی استاندار:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: تلاش می شود با دریافت اعتبارات ماده 12 مدیریت بحران، این منابع با اولویت امور پیشگیری از سیلاب ،به استان تخصیص یابد.


14 ارديبهشت, 1398 - 13:03 -- dاداره کل روابط...

معاون عمرانی استاندار قزوین تاکید کرد: شورای فنی استان به عنوان بالاترین مرجع فنی استان می بایست در خصوص کیفیت اجرای پروژه های عمرانی پاسخگوی مردم باشد.


14 ارديبهشت, 1398 - 12:50 -- dاداره کل روابط...
معاون عمرانی استاندار :

معاون عمرانی استاندار تاکید کرد: یک کمیته تخصصی متشکل از نمایندگانی ازدفتر فنی استانداری، ادارات کل حفاظت محیط زیست، صنعت معدن و تجارت، منابع طبیعی وتشکلهای زمین شناسی برای تهیه گزارش از پهنه بندی وضعیت معادن در استان تشکیل شود.

صفحه‌ها