رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

وحدت رویه در صدور آرای تخریب ساخت و ساز غیرمجاز ضروری است


10 دى, 1398 - 15:14 -- روابط عمومی ۲
معاون عمرانی استاندار قزوین:

وحدت رویه در صدور آرای تخریب ساخت و ساز غیرمجاز ضروری است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین گفت: برای مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز ایجاد وحدت رویه در اتخاذ تصمیم و صدور آرا در بین اعضای کمیسیون‌ها ضروری است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخ زاد دوشنبه شب در نشست هم اندیشی جلسات کمیسیون ماده ۱۰۰ که به منظور ایجاد وحدت رویه در آرای صادره و با حضور آقا علیخانی بازرس کل استان، قاسمی دادستان، مدیران کل دفاتر امور شهری و فنی، شهردار و اعضای شورای شهر قزوین، نمایندگان دادگستری و کمیسیون ماده ۱۰۰ برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه استان قزوین یکی از کم تخلف ترین استان‌ها در امور ساختمانی در سطح کشور است و سیاست گذاری ها نیز بر این پایه است که مردم کمتر به سمت تخلفات ساختمانی بروند.

وی افزود: باید خطوط قرمز و مشخصی برای ساخت و سازها تعریف شود که در صورت تخطی سازندگان ساختمان از این خطوط قرمز یک نوع برخورد واحد صورت بگیرد.

فرخزاد بیان کرد: با بررسی شایع‌ترین تخلفات ساختمانی در شهر قزوین منشوری تعریف شود که بر اساس این منشور برای آرا کمیسیون، جرایم و نیز تخریب، وحدت رویه مشخص شود.

معاون عمرانی استاندار قزوین خاطر نشان کرد: ساخت و سازهای خارج از محدوده در کمیسیون تبصره یک ماده یک مطرح و برای آنها رویه‌ای مشخص شود.