رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رعایت الزامات زیست محیطی برای پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی ضروری است


13 بهمن, 1398 - 17:27 -- omrani
معاون عمرانی استاندار:

رعایت الزامات زیست محیطی برای پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی ضروری است

معاون عمرانی استاندارخاطرنشان کرد: تمام پروژه های عمرانی در استان ملزم به رعایت ظوابط زیست محیطی بوده و نیروگاه سیکل ترکیبی بویین زهرا نیز باید پیوستها و مطالعات  زیست محیطی اش را ارائه کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

معاون عمرانی استانداردر نشست بررسی،مشکلات نیروگاه سیکل ترکیبی   بوئین‌زهرا  استفاده از انرژی‌های نو در  استان قزوین یکی از مهم‌ترین اهداف استان دانست و گفت: ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی بوئین زهرا که در سفر رئیس جمهور به استان قزوین مصوب شده است یکی از مهم‌ترین پروژه‌های استان است که باید به سرعت آغاز شده و به بهره برداری برسد.

فرخزاد ضمن ارائه راهکار  در خصوص رفع مشکلات اراضی، آب و گاز این نیروگاه تاکید کرد: همه دستگاه های متولی امر  باید تمام تلاش خود را به کار گرفته و به کار سرعت ببخشند.

 

 فرخ زاد با بیان اینکه تا کنون ۵۴ درصد از مجوزهای نیروگاههای بادی و خورشیدی بالای ۷ مگاوات ابطال شده است،تاکید کرد: سرمایه گذارانی که جهت احداث نیروگاه بالای۷ مگاواتی خورشیدی و بادی مراجعه می کنند،جهت تایید اهلیت و صلاحیت سرمایه گذار از اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استعلام نمایند تا بعدها به دلیل عدم صلاحیت منجر به ابطال مجوز نشوند.