رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

چارت سازمانهای همیاری و شهرداری ها برمبنای مزیتهای نسبی هر استان تعیین شود


29 تير, 1399 - 13:48 -- omrani
معاون عمرانی استاندار:

چارت سازمانهای همیاری و شهرداری ها برمبنای مزیتهای نسبی هر استان تعیین شود

معاون عمرانی استاندار تاکید کرد: برای تهیه چارت سازمانهای همیاری شهرداری های استان نمی توان براساس یک دستورالعمل واحد عمل کرد بلکه چارت می بایست بر مبنای فراخور و مزیتهای نسبی هر استان تعیین شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخ زاد در اجلاس هم اندیشی سازمانهای همیاری استانهای رتبه دوکشور که با هدف بررسی و تعیین چارت سازمانی در سالن باقرالعلوم بحران برگزار شد، گفت: در تصویب چارت سازمانهای همیاری شهرداری ها نباید یک نسخه یکسان برای کلیه استانها پیچید بلکه برای هر استان باتوجه به فراخور و مزیت های نسبی آن تعیین شود و وزارت کشور نیز حمایتها و سیاست گزاری های کلی را داشته باشد ، جزئیات بر مبنای مزیت ها و شرایط خاص استان تعیین شود.

وی سازمان همیاری شهرداری ها را دارای ظرفیت های بالایی دانست و گفت: این سازمان به دلیل چابک بودن و کمتر بودن بورکراسی های اداری در آن می تواند بسیار کارآمد باشد و همانطور که تاکنون در مواردی مثل تنظیم بازار و مبارزه با کرونا ورود کرده و موفق عمل کرده است، در شرایط کنونی نیز که با چالشهای زیادی مواجه هستیم می تواند با تبدیل محدودیت ها به فرصت ها نقش مثبتی ایفا نماید.

فرخ زاد ورود سازمان همیاری شهرداری های استان به بورس را بسیار مثبت ارزیابی کرد و خاطر نشان کرد: این سازمان می تواند به عنوان کارگزار در طرح اقدام ملی مسکن نیز ورود پیدا کند.