رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

به ساخت و سازهای غیرمجاز هیچگونه خدمات شهری ارائه نمی شود


15 شهريور, 1399 - 09:04 -- omrani

به ساخت و سازهای غیرمجاز هیچگونه خدمات شهری ارائه نمی شود

معاون عمرانی استاندار تاکید کرد: با ساخت و سازهای غیرمجاز به جد مخالفت شده و در صورت ساخت نیز ، هیچ گونه خدمات شهری به آنها ارائه نمی شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

جلسه شورای مسکن شهرستان تاکستان به ریاست فرخ زاد و با حضور رجب رحمانی نماینده ، طاهری فرماندار و مدیران کل استان و روسای ادارات شهرستان با محوریت بررسی مشکلات مسکن مهر ، فرهنگیان ، طلاوع فجر و ساخت سازهای غیر مجاز حاشیه  شهر تاکستان برگزار شد.


فرخ زاد در این جلسه عنوان نمود : من بعد هیچ گونه ساخت و ساز غیر مجاز نباید در شهر صورت گیرد و در صورت ساخت و ساز غیر مجاز ، دستگاه های خدمات رسان نباید هیچ گونه خدمات شهری به آنها ارائه نمایند و برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز حد و نصاب  زمین های  ۲۲۰ هکتاری بالای کمربندی کاهش پیدا خواهد کرد تا از این طریق شهروندان به سمت ساخت و ساز های غیر مجاز سوق داده نشوند.

معاون عمرانی استاندار در مورد ساماندهی خله کوه نیز عنوان داشت : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بین اداره کل میراث فرهنگی استان و شهرداری تاکستان با ایجاد یک تفاهمنامه فی مابین میراث فرهنگی و شهرداری تاکستان ساماندهی این مجموعه توسط شهرداری و نظارت میراث فرهنگی صورت خواهد گرفت.

گفتنی است فرخ زاد به همراه رجب رحمانی نماینده ، طاهری فرماندار و مدیران کل استان و روسای ادارات شهرستان تاکستان از مجتمع های مسکونی مسکن مهر، طلوع فجر و فرهنگیان شهر تاکستان و نیز ساخت و سازهای غیرمجاز اطراف بازدید کرد.