رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مشکل اشتغال کارکنان عوارضی‌های قزوین در اسرع وقت برطرف می شود


18 شهريور, 1399 - 13:48 -- omrani
معاون عمرانی استاندار:

مشکل اشتغال کارکنان عوارضی‌های قزوین در اسرع وقت برطرف می شود

معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: باتوجه به قول مساعدت داده شده در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان، امیدواریم مشکل این کارکنان نهایتا در آینده‌ای نزدیک حل شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخزاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به اجرایی شدن طرح الکترونیکی عوارضی‌ها و مشکلات آن اظهار کرد: با اجرای این طرح در مجموع کشور، روش‌های سنتی لغو و زمینۀ صرفه‌جویی در مصرف سوخت، کاهش آلودگی هوا و تسریع در ترددها فراهم شد.

وضعیت قرارداد کارکنان به همان روال گذشته خواهد بود

وی افزود: طرح الکترونیکی شدن عوارضی‌ها، مشکلاتی از جمله بیکاری را برای کارکنان به وجود آورد؛ برای حل این مشکل، جایگزین شغلی برای کارکنان درنظرگرفته شد که بعضی از آنها شرایط را پذیرفته و بعضی هم نپذیرفتند.

معاون عمرانی استاندار قزوین بیان کرد: باتوجه به مشکلات کارکنان عوارضی قزوین، در سفر اخیر نوبخت به استان قزوین، موضوع اشتغال آنها با اعتبار در نظرگرفته شده، مرتفع شد.

فرخزاد عنوان کرد: براساس تصمیمات اخذ شده، مقرر شد هماهنگی‌ها برای رسیدگی هرچه سریع‌تر کارکنان عوارضی توسط اداره‌کل راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه استان صورت بگیرد و شغل جدیدی برای این کارکنان درنظرگرفته شود.

وی با بیان اینکه اعتباراتی برای پرداخت معوقات کارکنان عوارضی از سوی نوبخت درنظرگفته شده است، گفت: باتوجه به قول مساعدت داده شده در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان، امیدواریم مشکل این کارکنان نهایتا در آینده‌ای نزدیک حل شود.

معاون عمرانی استاندار قزوین به وضعیت بکارگیری کارکنان اشاره و عنوان کرد: وضعیت قرارداد کارکنان به همان روال گذشته خواهد بود که شرکت‌های خدماتی با آنها قرارداد منعقد کرده بودند.

فرخزاد در پایان یادآور شد: وضعیت این کارکنان را نمی‌توان از وضعیت شرکتی به وضعیت استخدام دولتی تغییر داد و کارکنان به همان شکل گذشته فعالیت خواهند کرد.