رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۲۱ فروردین ماه،سالروز تاسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی را تبریک گفت.


21 فروردين, 1400 - 10:57 -- omrani
معاون عمرانی استاندار در پیامی:

۲۱ فروردین ماه،سالروز تاسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

نگاه دور اندیشانه و دستور حکیمانه امام راحل مبنی بر افتتاح حساب ۱۰۰ و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نشان از اهمیت و جایگاه ویژه مساله تامین مسکن در برقراری عدالت اجتماعی و اقتصادی در جامعه دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مهندس فرخ زاد درپیامی ۲۱ فروردین ماه،سالروز تاسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی و حساب ۱۰۰ را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

۲۱ فروردین ماه ۱۳۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در افتتاح حساب۱۰۰ و تأسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی و ایجاد فصل جدیدی از توسعه خدمات عمومی در بخش زیربنایی و مهم تأمین مسکن می باشد.

نگاه دور اندیشانه و دستور حکیمانه ایشان مبنی بر افتتاح حساب ۱۰۰ و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نشان از اهمیت و جایگاه ویژه مساله تامین مسکن در برقراری عدالت اجتماعی و اقتصادی در جامعه دارد. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی چهار دهه منشا خدمات فراوانی در تامین مسکن ،خدمت رسانی به روستاییان و محرومیت زدایی داشته است که به همین سبب مقام معظم رهبری این نهاد انقلابی را از با برکت ترین یادگارهای امام بزرگوار عنوان کرده اند.

خداوند را شاکریم که امروز با گذشت ۴ دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی ، با عنایت وحمایت خاصه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تلاشهای همه جانبه دولتمردان و همت مسوولان وکارکنان خدوم این نهاد انقلابی در راستای تأمین مسکن محرومان ، توسعه و عمران روستاهای کشور و … بخش عمده ای از این نیاز در کشورمان به ویژه در روستاها برطرف شده است لذا یاد امام محرومان را گرامی می داریم و برای خدمت رسانی و محرومیت زدائی از چهره روستاهای کشورمان تجدید پیمان می نمائیم.

اینجانب فرارسیدن ۲۱ فروردین ماه سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را با تقدیر از تلاش ها و خدمات همکاران خدوم این نهاد انقلابی تبریک عرض می نمایم و موفقیت روز افزون آنان در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) را از درگاه ایزد منان خواستارم.