رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عیدی تیم مدیریتی استان قزوین به مردم مهرگان/ امکانات و خدمات رسانی در شهر مهرگان افزایش پیدا می کند


16 اسفند, 1400 - 22:52 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین؛

عیدی تیم مدیریتی استان قزوین به مردم مهرگان/ امکانات و خدمات رسانی در شهر مهرگان افزایش پیدا می کند

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین گفت: با تصویب شهر جدید مهرگان در شورای عالی معماری و شهرسازی، امکانات و خدمات رسانی در شهر مهرگان افزایش پیدا می کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مهدی رجحانی روز سه شنبه درباره اقدامات انجام شده برای تصویب ناحیه شهری مهرگان به عنوان شهر جدید در شورای عالی معماری و شهرسازی اظهار داشت: یکی از نواحی پرچالش استان منطقه شهری مهرگان بود که از ابتدای استقرار تیم جدید مدیریتی استان به آن توجه شده بود و خوشبختانه نتیجه مطلوب هم اتخاذ شد.

وی افزود: موضوع شهر شدن مهرگان از قبل هم مطرح بود ولی در وزارت راه و شهرسازی مخالفانی داشت که موفق شدیم با تبیین دقیق تر نیازهای منطقه و نیازهای ضروری آن برای توسعه زیرساخت و ارتقاء کیفیت زندگی و انجام تدابیر فنی آن را با حضور وزیر راه و شهرسازی به تصویب رسانده و با طی مراحل اداری شهر جدید مهرگان تأسیس و مشکلات مردم با سرعت بیشتری برطرف خواهد شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین گفت: عمده مشکل این ناحیه تأمین زیرساخت ها و امکاناتی بود که با اعتبارات محدود دولتی این مسیر به کندی طی می شد و شهروندان آن ناحیه دچار مشکلاتی شده بودند.

رجحانی اضافه کرد: با تبدیل شدن به شهر جدید یک نظام مدیریتی جدید در آنجا مستقر می شود و امکانات و خدمات رسانی را فراهم و تسریع می کند و این کار نوید بخش این است که از ابتدای سال ۱۴۰۱ خدمت رسانی سریعتری را در آن ناحیه داشته باشیم.

وی اظهار داشت: در کنار شورای شهر و شهرداری یک نظام مدیریتی شرکتی هم در آنجا ایجاد خواهد شد تا فرآیند خدمت رسانی تسریع یابد.