رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ساماندهی پل شرکت نفت با توجه به احیای فرودگاه قزوین ضروری است


17 بهمن, 1401 - 15:29 -- کارشناس۲
معاون عمرانی استاندار قزوین:

ساماندهی پل شرکت نفت با توجه به احیای فرودگاه قزوین ضروری است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: تأمین روشنایی از ملزومات ایمنی پل شرکت نفت و مسیر دسترسی به فرودگاه در حال احیا قزوین است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مهدی رجحانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در حاشیه افتتاح پروژه احداث روشنایی پل شرکت نفت با اعلام اینکه اهمیت ساماندهی پل شرکت نفت به جهت بهبود مسیر دسترسی به فرودگاه در حال احیا قزوین می باشد، اظهار داشت: یکی از نقاط حادثه خیز شهرستان قزوین پل شرکت نفت است که برای تردد خطرناک بود و به همین دلیل از منابع در اختیار، اسفند ماه سال گذشته اعتبار در نظر گرفته و مقرر شد در اولویت قرار گیرد. 

وی با بیان اینکه ضروری است برای بهبود این مسیر اقدامات دیگری هم در دستور کار قرار گیرد چراکه این محور یکی از مسیرهای دسترسی به فرودگاه در حال احیا استان می باشد، گفت: بنا به اقتضائات، تکمیل این محور جهت بهره برداری فرودگاه که در سال آتی امیدواریم بخشی از خدمات  آن آغاز شود، ضروری است تا از امکانات این محور به صورت ایمن و به شکل مناسب برخوردار باشیم. 

رجحانی گفت: نقاط پیرامونی مسیر هم شکل مناسبی ندارد و بهم ریختگی هایی وجود دارد که لازم است در فرآیند ساماندهی آن مورد توجه قرار گیرد.