رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مدیران اجرایی با جسارت و ابتکار در تصمیم گیری امور را پیش ببرند/ به فکر اقدامات صحیح در راستای نفع عموم مردم باشید نه افراد خاص


13 اسفند, 1401 - 08:01 -- کارشناس۲
معاون عمرانی استاندار:

مدیران اجرایی با جسارت و ابتکار در تصمیم گیری امور را پیش ببرند/ به فکر اقدامات صحیح در راستای نفع عموم مردم باشید نه افراد خاص

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: مدیران اجرایی باید با جسارت و شجاعت در تصمیم گیری و همچنین ابتکار و نوآوری امور را پیش ببرند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مهدی رجحانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در آیین معارفه مدیرکل جدید بنیاد مسکن استان قزوین که درسالن شهدای جهاد کشاورزی برگزار شد گفت: انقلاب یک نوآوری و حرکت جدید بود و حساب ۱۰۰ امام از جمله نوآوری هایی است که خیر و برکت زیادی ایجاد کرده است.

وی افزود: باید دانست هرجا در لاک روزمرگی رفتیم، هزینه دادیم و زحمت ایجاد کردیم و هرجا به سمت نوآوری رفتیم منتفع شدیم که سازمانهای نظارتی نیز باید به گونه ای رفتار کنند تا مدیران جسارت خود را از دست ندهند و فرصت کنند با تصمیمات شجاعانه مشکلات بزرگ را حل کنند و دچار روزمرگی نشویم.

رجحانی خاطر نشان کرد: طی سالیان گذشته ارائه خدمات به روستاها متأثر از مطالبه گری روستائیان بوده و اگر مطالبه گری یک روستا یا منسوبین آن روستا کم تر بوده، در توزیع و دسترسی به امکانات در وضعیت پایین تری قرار گرفته است موضوعی که به عنوان یک آسیب در حوزه خدمات رسانی به حساب می آید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: با رویکرد دولت باید بر اساس نیاز مناطق و مردم خدمت رسانی صورت گیرد و شاهد توزیع متوازن امکانات بر مدار عدالت و نیاز مردم باشیم  و نه صرفا مطالبه مردم، تا تعادلی بین خدمت رسانی برقرار شود.

 وی بنیاد مسکن را در رأس خدمت‌رسانی به روستاها دانست و افزود: جابجایی مدیران با نگاه تحول گرایانه و با هدف خدمت‌رسانی بهتر انجام می شود در همین راستا مدیران اجرایی باید با جسارت و شجاعت در تصمیم گیری و همچنین ابتکار و نوآوری امور را پیش ببرند.

رجحانی با بیان اینکه باید برای خدمت‌رسانی بهتر در روستاها کمبودهای این حوزه شناسایی شود و ارائه خدمات بر اساس رویکرد عدالت محور و متوازن در دستور کار قرار گیرد، اضافه کرد: در صورت تحقق این مهم بسیاری از مشکلات در سطح روستاها برطرف خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی اظهار داشت: برخی مناطق روستایی قزوین نسبت به سایر روستاها محروم تر و کم برخوردارتر هستند و نیاز است بنیاد مسکن اقدامات اساسی و ویژه‌ای را برای محرومیت زدایی انجام دهد.

وی در پایان خطاب به مدیران گفت: اگر من هم دستوری دادم که خلاف مصالح عمومی، مردم و رضای خدا بود و انتفاع فرد یا افراد خاص را دنبال می کرد عمل نکنید و فقط به فکر اقدامات صحیح در راستای نفع عموم مردم باشید.