رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اعمال قانون عدم رعایت فاصله طولی در استان قزوین در حال انجام است


3 فروردين, 1402 - 22:29 -- کارشناس۲
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

اعمال قانون عدم رعایت فاصله طولی در استان قزوین در حال انجام است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: اعمال قانون عدم رعایت فاصله طولی در استان قزوین در حال انجام است و امیدواریم منجر به کاهش تصادفات جاده‌ای در استان شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مهدی رجحانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در جلسه شورای ترافیک استان قزوین اظهار داشت: با توجه به تدابیر اتخاذ شده در حوزه سفرهای نوروزی، در حال حاضر استان قزوین از شرایط خوبی در بحث تصادفات جاده‌ای برخوردار است و باید تلاش شود این شرایط استمرار پیدا کند.

وی با بیان اینکه امیدواریم با حفظ شرایط فعلی در پایان تعطیلات شاهد آمار کاهشی در حوزه تصادفات و تلفات جاده‌ای باشیم، گفت: البته در چندین موقعیت مشکلاتی وجود دارد که قرار شد در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف شود‌.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اضافه کرد: اعمال قانون عدم رعایت فاصله طولی در استان قزوین در حال انجام است و در جلسه بعد باید آماری در خصوص میزان افراد جریمه شده طرح شود تا میزان اجرای طرح به صورت دقیق تری بررسی شود.  

رجحانی با بیان اینکه استقرار گروه‌های جهادی همیاران پلیس طرح بسیاری خوبی است که منجر به کاهش تصادفات جاده ای نیز شده است، اظهار داشت: انتقال و انعکاس اقدامات گروه های جهادی در صداوسیما و رسانه‌ها باید پیگیری شود که این اقدام ارزشمند در سطح ملی هم مورد استفاده قرار گیرد.

وی گفت: از تمامی دستگاه های خدمات رسان انتظار می رود آمادگی کامل خود را برای شرایط بحرانی حفظ کنند تا هنگام وقوع بحران مشکلی به وجود نیاید.