رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها


21 فروردين, 1400 - 10:57 -- omrani
معاون عمرانی استاندار در پیامی:

نگاه دور اندیشانه و دستور حکیمانه امام راحل مبنی بر افتتاح حساب ۱۰۰ و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نشان از اهمیت و جایگاه ویژه مساله تامین مسکن در برقراری عدالت اجتماعی و اقتصادی در جامعه دارد.


21 فروردين, 1400 - 10:52 -- omrani
مدیرکل دفتر امور شهری استان:

صالحی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها از تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قرارداد کار معین خبر داد و افزود: از سال گذشته مدیران شهری استان قزوین با جدیت تمام به دنبال دریافت مجوز تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری ها می باشند که با توجه به مجوز وزارت کشور فرآیند آن در حال اجرا می باشد.


16 فروردين, 1400 - 08:20 -- omrani
معاون عمرانی استاندار قزوین:

در دیدارمعاون عمرانی استاندار به همراه مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی با آیت الله تلخابی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان، وضعیت بازآفرینی بافت های تاریخی، ناکارآمد و فرسوده استان و همچنین طرح توسعه آستان مقدس امامزاده حسین مورد بررسی قرار گرفت.


15 فروردين, 1400 - 08:25 -- omrani
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان:

صالحی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها در جلسه معارفه شهردار جدید الوند تاکید کرد: سال ۱۴۰۰ باید سال فوران خدمات رسانی خوب و مطلوب مدیریت شهری به شهروندان باشد.


14 فروردين, 1400 - 08:31 -- omrani
معاون استاندار قزوین:

معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: از تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ تا 12 فروردین‌ماه ۱۴۰۰ میزان مسافرجابجاشده در محورهای مواصلاتی استان قزوین در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 41 درصد افزایش یافت.


5 فروردين, 1400 - 08:31 -- omrani

معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: از تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ تا ۲ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ میزان تصادفات منجر به فوت در محورهای مواصلاتی استان قزوین در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۶۰ درصد افزایش یافت.


25 اسفند, 1399 - 13:48 -- omrani
پیام تبریک فرخ زاد معاون عمرانی استاندار

پیام معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین به مناسبت روز شهردار؛ تلاش شهرداری‌های استان قزوین برای مقابله با شیوع کرونا ویروس قابل تقدیر است


19 اسفند, 1399 - 09:55 -- omrani
استاندار قزوین در حکمی:

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در حکمی علی فرخ زاد معاون هماهنگی امور عمرانی را در سمت رئیس هیات مدیره و عضو اصلی سازمان همیاری شهرداری های استان ابقا کرد.


18 اسفند, 1399 - 08:27 -- omrani
معاون استاندار قزوین:

معاون استاندار قزوین گفت: برای مقابله با ساخت‌وساز غیرمجاز و تامین آب باغستان سنتی ۲ کمیته امنیت و آب ذیل شورای باغستان قزوین تشکیل می‌شود.


12 اسفند, 1399 - 17:35 -- omrani
معاون عمرانی استاندار عنوان داشت:

معاون استاندار قزوین گفت: با توجه به اینکه امروز متاسفانه شاهد دومین تصادف منجر به فوت در کمربندی نسیم شمال بودیم، از شهرداری قزوین می‌خواهیم که ایمن‌سازی لازم را در این مسیر انجام دهد.


12 اسفند, 1399 - 16:17 -- omrani
معاون استاندار قزوین

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: حداکثر در یک جلسه دیگر با عنوان کارگروه ساماندهی شهرک چرم‌سازی باید موضوعات را جمع‌بندی کنیم و به مراجع بعدی یعنی کارگروه زیربنایی، کمیسیون تبصره یک و شورای برنامه ریزی استان ارائه دهیم.


11 اسفند, 1399 - 08:23 -- omrani
معاون استاندار قزوین تاکید کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین، ایمن‌سازی محورهای جاده‌ای را یک ضرورت دارای اولویت دانست و گفت : اصلاح نقاط حادثه خیز آزادراه قزوین - رشت باید در کوتاهترین مدت اقدام شود.


11 اسفند, 1399 - 07:54 -- omrani
معاون عمرانی استاندار قزوین:

معاون امور عمرانی استاندار قزوین با اشاره به روند اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان متناسب با برنامه زمان‌بندی،گفت: پیمانکاران طرح اقدام ملی مسکن قزوین تذکر بی‌کیفیتی" گرفتند.


5 اسفند, 1399 - 09:07 -- omrani
بمناسبت سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در پیامی پنجم اسفند سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی و روز ملی مهندس را به تمامی فعالان عرصه مهندسی تبریک گفت.


30 بهمن, 1399 - 09:58 -- omrani
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان:

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان قزوین از تخصیص اعتباری افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت معابر خاکی شهرهای این استان خبر داد.


30 بهمن, 1399 - 09:45 -- omrani
در یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور مطرح شد؛

یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور عصر چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه به ریاست مهدی جمالی نژاد معاون عمران، توسعه امور شهری و روستایی و رئیس این شورا برگزار شد.


30 بهمن, 1399 - 08:49 -- omrani
معاون عمرانی استاندار:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین بر ضرورت ورود و فعالیت خیران برای توسعه مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته استان تاکید کرد و گفت: توجه به روستاها از مصادیق مهم تحقق عدالت اجتماعی است.


26 بهمن, 1399 - 08:40 -- omrani
معاون عمرانی استاندار قزوین:

معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: تامین آب شرب از منابع زیرزمینی علت پایین بودن کیفیت آب شهرهای استان قزوین است و تا زمانی که انتقال آب طالقان به شهرهای استان کامل شود، کیفیت آب بهبود نخواهد یافت.


14 بهمن, 1399 - 17:47 -- omrani
رئیس کارگروه خدمات اجرایی سفر استان:

معاون استاندار قزوین گفت: هر گونه تصمیم در مورد سفرهای نوروزی منوط به نظر و تصمیم ستاد استانی و ملی مقابله با کرونا است.

صفحه‌ها