رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر فرمانداری ها


17 مرداد, 1399 - 17:49 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز در بازدیداز پروژه نیمه تمام سالن ورزشی روستای کمال آباد گفت : تمامی کسانی که علاقه مند به امور ورزش هستند و توان سرمایه گذاری خصوصا در روستاها را دارند جهت گسترش ورزش و خدمت به مردم با وجود امکان پرداخت تسهیلات اقدام نمایند .


17 مرداد, 1399 - 17:02 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار را تبریک گفت.


16 مرداد, 1399 - 18:41 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار البرز در بازدید از کلانتری بیدستان گفت : با تلاشها، زحمات شبانه روزی و هوشیاری عوامل انتظامی و حمایت خوب دستگاه قضایی باند سرقت و اوراقی خودرو در شهرستان کشف و عوامل آن شناسایی و دستگیر شدند.


16 مرداد, 1399 - 12:27 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز در جلسه شورای ترافیک گفت : راهداری ، راهور ، پلیس راه و شهرداریها باید در جلسات شورای ترافیک با دست پر و باهمراه داشتن طرح و برنامه و نظرات کارشناسی جهت حل مسائل حاضر شوند.


16 مرداد, 1399 - 12:09 -- روابط عمومی فرم...

بازدید فرماندار شهرستان آبیک از واحد تولید آجر و سفال برادران بهرامی


16 مرداد, 1399 - 10:03 -- فرمانداری بوئین...

نشست هماهنگی مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان بوئین‌زهرا به ریاست مصطفی آقاعلی سرپرست فرمانداری بوئین‌زهرا و با حضور سرهنگ مهرعلیا فرماندهی سپاه ناحیه امام حسین(ع) روسای ادارات، فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات و کارگری شهرستان و صاحبان و میران واحدهای تولیدی و صنایع در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
16 مرداد, 1399 - 08:39 -- فرمانداری بوئین...

شورای آموزش و پرورش شهرستان بوئین زهرا در محل بخشداری دشتابی تشکیل جلسه داد.


16 مرداد, 1399 - 01:39 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار البرز به منظوراطلاع از وضعیت رعایت اصول بهداشتی در ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ستان در الوند و محمدیه حاضر و از نزدیک پای صحبتهای رانندگان نشست .


15 مرداد, 1399 - 16:49 -- روابط عمومی فرم...

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی آبیک، شهرام احمدپور در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان آبیک در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه هفته خبرنگار منحصر به هفته و روز نیست، اظهار کرد: امروز خبرنگاران در عرصه مقابله با جنگ کرونا نقش مهمی دارند و در دل این جنگ و خطر و آتش آن قرار دارند و به انعکاس اخبار در این زمینه می‌پردازند.


15 مرداد, 1399 - 12:01 -- روابط عمومی فرم...
مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک:

به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار نشست خبری در محل نیروگاه شهید رجایی و با حضور جانشین فرماندهی سپاه ناحیه امام صادق ع، مدیرعامل نیروگاه، مسئول روابط عمومی فرمانداری و اصحاب رسانه شهرستان در محل نیروگاه برگزار گردید.


15 مرداد, 1399 - 10:21 -- روابط عمومی فرم...
به ریاست رضا طاهری فرماندار تاکستان

‍ جلسه هماهنگی برگزاری دومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه برگزار شد‌ با ریاست طاهری فرماندار تاکستان و با حضور سرهنگ حقوردی جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام علی (ع) ، رضایی رئیس کمیته امداد ، بخشداران ، روسای ادارات و سایر مسئولین در فرمانداری تاکستان برگزار شد.


15 مرداد, 1399 - 10:18 -- روابط عمومی فرم...
با حضور رضا طاهری فرماندار تاکستان

راه اندازی گشت های رضویون در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در تاکستان طرح گشت های بسیج رضویون به منظور کاهش آسیب های اجتماعی و سرقت در تاکستان آغاز شد.


14 مرداد, 1399 - 23:52 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز در جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان گفت : با توجه به روند روبه رشد آمار ابتلاء وفوتیهای ناشی از بیماری کرونا فعالیت تمامی تالارها ، مراسم جشن ، عروسی و ترحیم در تالارها، رستورانها، باغات ، باغ ویلا، آرامستانها، مساجد و اماکن عمومی ممنوع است . " محمد نصیری " فرماندار البرز ، در جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان با اشاره به عدم رعایت دقیق ودرست پروتکلهای بهداشتی از سوی برخی افراد گفت : آمار ابتلا و فوتیها ناشی از این بیماری افرایش داشته فلذا فعالیت تمامی تالارها ، مراسم جشن ، عروسی و ترحیم در تالارها، رستورانها، باغات ، باغ ویلا، آرامستانها، مساجد و اماکن عمومی ممنوع است .


14 مرداد, 1399 - 22:16 -- روابط عمومی فرم...

مصلحی مدیر عامل پست بانک استان قزوین در نشستی با محمد شفیعی فرماندار این شهرستان به بررسی و رفع کمبود های خدمات رسانی در بخش های الموت غربی و شرقی پرداخت.


14 مرداد, 1399 - 19:27 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین با بیان این خبر افزود : حضور مسافران از قزوین ، کرج و تهران ، کارگران فصلی از شمال و جنوب کشور و برگزاری مراسمات خصوصی عروسی در الموت غربی و شرقی باعث افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا در این منطقه می شود که هر گزینه از موارد ذکر شده می تواند جان صد نفر را به خطر انداخته و منجر به اتفاقات جبران ناپذیری در این بخش ها شود.


14 مرداد, 1399 - 13:07 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان آبیک در جلسه شورای حفاظت از منابع آب تصریح کرد: متاسفانه دهیاران بستر رودخانه ها را بهترین مکان برای تخلیه زباله میدانند، که ممانعت از این کار به طور ویژه باید در دستور کار بخشداران قرار گیرد.

صفحه‌ها